Array ( [0] => crawl ) Nowoczesne sklepy internetowe Łódź ⭐Agencja Interaktywna Mimo

Tworzenie sklepów internetowych Łódź

Analiza potrzeb projektu i oferta

W pierwszym etapie współpracy zajmujemy się analizą potrzeb projektu. Następnie wspólnie z Klientem ustalamy zakres prac oraz etapy realizacji. Na tej podstawie tworzymy ofertę cenową.

Realizacja sklepu internetowego

Przystępujemy do prac nad sklepem internetowym, dopasowanym do indywidualnych potrzeb Klienta: od projektu graficznego, poprzez wszystkie ustalone opcje techniczne i integracje.

Gwarancja i wsparcie techniczne

Po wdrożeniu sklepu internetowego, zapewniamy wsparcie techniczne oraz pakiet szkoleniowy. Rozwój e-sklepu jest tak samo ważny, jak proces projektowy. Nasze realizacje objęte są również gwarancją.

Galeria realizacje sklepów internetowych

Projektowanie nowoczesnych sklepów internetowych to dziś jedna z rozchwytywanych usług IT. Posiadanie sklepu internetowego stało się koniecznym wymogiem biznesowym.
Każdy producent i dystrybutor powinien mieć własny sklep online, szczególnie że to własnie w internecie dokonywana jest największa ilość transakcji o nieograniczonym zasięgu. Sprzedawaj swoje produkty nie tylko w Polsce ale i na całym świecie. 

Oferujemy proste w obsłudze i zarazem przemyślane rozwiązania ecommerce. Nasz zespół znany jest z kreatywnego podejścia do każdego projektu jak i kompleksowej opieki nad jego realizacją i rozwojem.

Zamów sklep internetowy


Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeśli masz pytania lub chciałbyś poznać wycenę to zapraszamy do kontaktu.

Współpraca i partnerzy:

Doświadczenie i wiedza naszego zespołu, to cechy, które przekładają się na wysoką jakość i terminowość realizowanych sklepów internetowych czy stron www.

Nasze osiągnięcia

20  

Lat
na rynku

1780  

Zrealizowanych projektów

21  

Dni
średni czas realizacji projektu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipi sunt nisi id magni dignissimos rem semsila eaque, rem!.

 

Support2

Aktualności e-commerce

Artykuły i aktualności z branży e-commerce, które zawierają wskazówki dla sklepów internetowych, a także cenne informacje w przystępnej formie.