Array ( [0] => crawl ) Nowoczesne sklepy internetowe Łódź ⭐Agencja Interaktywna Mimo

Wszystko co powinieneś wiedzieć o karcie produktu w sklepie internetowym

Nasze samopoczucie i nastrój zależy od wielu czynników, w tym przede wszystkim od otaczającego nas wnętrza. Warto stworzyć niepowtarzalne otoczenie w którym będziemy się dobrze czuć. Jeszcze lepiej jeśli stworzymy wnętrze, które dostosuje się do naszych potrzeb oraz przeniesie w inny, magiczny świat.

Jednym z najnowszych rozwiązań w aranżacji domowych wnętrz są farby UV, które dotychczas najczęściej były stosowane w miejscach publicznych takich jak puby, bary, kluby, restauracje - co wynika z faktu, że prezentują się świetnie wieczorem i nocą kiedy podświetli się je odpowiednimi lampami. Malowidła nabierają wtedy głębi a ich efekt robi ogromne wrażenie. 
 
Same farby UV są zazwyczaj transparentne, za dnia niewidoczne. Dopiero w ciemności pod wpływem promieniowania elekrtomagnetycznego emitowanego przez lampę ultra fioletową (UV), farby zaczynają emitować światło. Farba zawiera w sobie luminofor (związek wykazujący luminesencję), który w skutek działania odpowiednią długością fali powoduje świecenie luminoforu.  

Efektem używania tych farb obok np. farb akrylowych, jest tzw. podwójny obraz - inny w świetle dziennym a inny po zmroku. To co w dzień zdaje się zwyczajnym muralem, w nocy staje się efektowną iluminacją świetlną. 
Zaletą farb UV jest to, że można je dobrać do niemal każdej powierzchni: tynków, tapet, betonu, cegieł itp. więc nie ma konieczności wcześniejszego przygotowywania podłoża. Farby występują w wielu kolorach dlatego można stworzyć niesamowite kompozycje. Efekt świecenia można tonować lub wyostrzać, dzięki jasnemu podłożu świecenie zostanie zintensyfikowane, natomiast mniejszą świetlistość uzyskamy przez zastosowanie podłoża w kolorze zbliżonym do farby UV. 

Za ich pomocą możemy dodać niepowtarzalnego charakteru naszym wnętrzom. Dopracowany przez nas system pozwala na uzyskanie długotrwałych efektów wizualnych takich jak rozgwieżdżone niebo, rafa koralowa i wiele innych.

Zdjęcia