Array ( [0] => crawl ) Nowoczesne sklepy internetowe Łódź ⭐Agencja Interaktywna Mimo

Od ponad 20 lat tworzymy sklepy internetowe

Jesteśmy grupą doświadczonych profesjonalistów w dziedzinie IT, reklamy, marketingu, designu i copywritingu. 

Naszą działalność rozpoczęliśmy wraz z rejestracją głównej domeny naszej marki, Mimo. Od tamtej pory zrealizowaliśmy kilka tysięcy projektów sklepów internetowych i stron www a także portali internetowych. 

Projektowanie i tworzenie sklepów internetowych

mimo-sklepy-internetowe.png
 • Możesz na nas polegać: współpracując z nami, uzyskujesz dostęp do bezpośredniego kontaktu z osobistym opiekunem projektu.
   
 • Przestrzegamy umów, a nasze usługi objęte są gwarancją.
   
 • Stawiamy na indywidualizm. Nie zajmujemy się "masową obsługą na ilość", stawiamy na jakość, długofalowe relacje i zadowolenie Klienta.
   
 • Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz sklep internetowy zgodny ze specyfikacją oraz zaplanowanymi obszarami działań.
   
 • Oferujemy kompleksowość obsługi Projektu: od projektu identyfikacji wizualnej sklepu internetowego, poprzez szkolenia, edycję danych, prace programistyczne, projektowanie graficzne, prezentacje produktów, social media czy fotografię reklamową. Na zamówienie piszemy treści do stron www i sklepów internetowych.
   
 • Profesjonalizm i pasja doświadczonego zespołu

Zapraszamy do współpracy

Nasze kompetencje

Zespół MiMO na bieżąco analizuje zmieniające się trendy e-commerce, działamy zawsze zgodnie z najnowocześniejszymi i stabilnymi standardami. Dobieramy właściwe dla projektu i jego celu rozwiązania zawsze działamy w myśl oczekiwań Klienta jak i potrzeb danej branży i specyfiki produktów. 

 

Analiza i ustalenie strategii działania

Projekt rozpoczynamy od ustalenia potrzeb i analizy branży działalności klienta oraz oferowanych produktów. Na tej bazie, uwzględniając zarazem kwestię budżetu, tworzymy elementy strategii stworzenia bądź rozwoju esklepu.

Wsparcie techniczne, szkolenia i doradztwo, gwarancja

Odpowiedzialnie realizujemy projekty naszych Klientów, którzy mogą liczyć zarówno na doradztwo i wybór optymalnych rozwiązań, ale także na opiekę techniczną nad sklepem internetowym oraz system szkoleń. Nasze projekty objęte są gwarancją.

Projektowanie graficzne oraz Usability / UX w ecommerce

Tworząc sklep internetowy, koncentrujemy działania na projekcie, jego ergonomii czy intuicyjności dla użytkowników. Użyteczność projektu ma kluczowe znaczenie dla klientów, co z kolei przekłada się na zyski sklepu internetowego.

Kompleksowa realizacja sklepów internetowych

Tworzenie sklepu internetowego dobrze jest zlecić doświadczonej agencji interaktywnej. Nasz zespół to specjaliści w zakresie ecommerce, www, SEO, programowania, kodowania oraz emarketingu. Posiadamy rozbudowane portfolio realizacji, a także referencje Klientów.

Zaufali nam:

Tworzyliśmy dla wielu firm jak i instytucji z różnych sektorów.

Nasze osiągnięcia

Doświadczenie i wiedza naszego zespołu, to cechy, które przekładają się na wysoką jakość i terminowość realizowanych sklepów internetowych czy stron www.

1000  

Licznik 1

2000  

Licznik 2

3000  

Licznik 3

4000  

Licznik 4

5000  

Licznik 5